DIGITÁLNÍ TISK

Dokonalá metoda tisku pro návrhy s vysokou barevností, průhledností, přechody a fotorealistickými obrázky. Tiskárna využívá barevný inkoust CMYK na vodní bázi s podkladovou bílou barvou.

SÍTOTISK

Unikátní analogová technologie, má velkou výhodu v odolnosti vůči opotřebení a má perfektní barevnou stálost. Tato metoda potisku je určena pro větší množství kusů vzhledem ke složitější předtiskové přípravě.

DIGITÁLNÍ TRANSFER (DTF)

Plnobarevný obraz s podtištěnou bílou barvou přeneseme na jakoukoliv textílii. Nejvhodnější použití na již zbarvenou polyesterní látku kde není vhodné použití metody sublimačního tisku.

SUBLIMAČNÍ TISK

Sublimace je skvělou metodou potisku pro umělé textílie (polyester), která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textílie, není cítit ani na omak a materiál je vzdušný, proto je vhodný například i na funkční prádlo.

ŘEZANÁ FÓLIE

Metoda je vhodná pro jednoduchá loga či tvary s malým počtem barev, ale zato s širokou paletou speciálních fólií s třpytkami, jasných fosforeskujících či fotoluminescenčních barev. Díky nenáročné předtiskové přípravě se hodí i na malé množství kusů. Aplikaci lze navíc provádět na téměř jakýkoliv materiál od bavlněných triček přes montérky, reflexní bundy, ale i na plavkovinu nebo na sportovní prádlo.

ZNAČKY NA KTERÉ TISKNEME

DOKONČOVACÍ ZPRACOVÁNÍ

Detaily pozvednou kvalitu Vašeho brandingu. Dostaňte svůj produkt na další level s nabídkou našich služeb.

MÁTE ZÁJEM O VÝROBU NA ZAKÁZKU?

Teď už stačí jenom poslat poptávku prostřednictvím formuláře.