Detaily pozvednou kvalitu Vašeho brandingu. Dostaňte svůj produkt na další level, díky široké nabídce našich zušlechťovacích služeb.

IMPRINT

Pokud chcete odstranit originální cedulky od výrobce, tištěný label je tou nejpopulárnější variantou. Podle platných zákonů jsou všechny textilní a oděvní předměty povinné uvádět na textilu informace o původu a složení, jakož i instrukce k péči o textil.

TKANÝ / SATÉNOVÝ LABEL

Velice populární metodou zušlechťování textilu je přišití tkaného / saténového labelu. Takovou etiketu můžeme umístit podle potřeby například na rukávu, spodním lemu trička nebo může nahradit imprint za krkem (v tomto případě musí obsahovat velikost, prací symboly atd.)

HANG TAGY

Můžeme Vám vytvořit vlastní visačky a aplikovat je na váš textil. Často nahradí takovou vizitku kterou nemůžete předat osobně.

SKLÁDÁNÍ A BALENÍ

Nabízíme skládání a balení vašich produktů do sáčku se štítkem velikosti. Zabalený textil je mnohem lépe chráněný proti poškození a usnadní vám tak skladování i expedici.

SAMOLEPKY

Nedílnou součástí pořádného brandového balíčku jsou dneska samolepky. Tisk samolepek nabízíme na papír nebo PVC, jednotlivě nebo na archu.

MÁTE ZÁJEM O VÝROBU NA ZAKÁZKU?

Teď už stačí jenom poslat poptávku prostřednictvím formuláře.