PROČ UKLÁDAT SVOJE PENÍZE DO ZBYTEČNÝCH SKLADOVÝCH ZÁSOB, KDYŽ TO JDE JEDNODUŠEJI A EFEKTIVNĚJI?

Fulfillment funguje jednoduše a ušetří Vám spoustu času a peněz! Zkrátka nám dáte přístup na Váš e-shop a my už vyřešíme veškerou logistiku. Od přijetí objednávky po doručení zboží Vašim zákazníkům. Postaráme se za Vás o skladování zboží, vyřízení objednávek, kompletace, balení, dopravu i vyřizování vratek.

PŘÍJEM OBJEDNÁVKY

Objednávky buďto můžeme sledovat přímo ve Vašem e-shopu, nebo nám můžete posílat pouze výpis objednávek které potřebujete vyrobit.

SKLADOVÁNÍ

Pokud si nevyberete z textilu který držíme skladem nebo potřebujete uskladnit zboží vyrobené u konkurence, nabízíme skladovací prostory přímo u nás v tiskárně.

VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK

Jakmile přijmeme Vaší objednávku, skladník překontroluje stav zásob, když zjistíme že zboží máme již předvyrobené, můžeme okamžitě expedovat. V opačném případě dá pokyn k výrobě a zařadí tak zakázku do výrobní fronty.

BALENÍ

Dle typu produktů v objednávce, případně požadavků našeho klienta přiřazujeme objednávku na balení. U balení důkladným systémem a kontrolou dbáme na to, aby objednávka obsahovala všechny produkty a předem domluvené propagační materiály jako jsou např. samolepky, poučení o údržbě zboží a jiné.

DOPRAVA

Doručení může probíhat například našimi dopravními linkami, kurýrem, poštou nebo osobním odběrem přes parcel shopy, Zásilkovnu či balíkomaty. Mezitím je zákazník informován o stavu jeho zásilky prostřednictvím sms zprávy nebo emailem. Naše služby obsahují také řešení vratek zboží.

MÁTE ZÁJEM O FULFILLMENT?

Teď už stačí jenom poslat poptávku prostřednictvím formuláře.